Nasza misja

 

Zero waste

Większość naszego asortymentu sprowadzamy pod złożone wcześniej zamówienia. Dzięki temu ryby i owoce morza sprzedawane w Portside są zawsze świeże i trafiają do naszych klientów w bardzo krótkim czasie od połowów. Jesteśmy wierni filozofii zero waste - przez to, że zamawiane przez nas produkty odpowiadają konkretnym potrzebom klientów, mamy pewność, że nic się nie zmarnuje. Wiele firm kupuje towar na wyrost - kiedy nie wszystko uda się sprzedać, niewykorzystane resztki trafiają do śmietnika. Właśnie dlatego w Portside co tydzień sprowadzamy tylko tyle świeżych ryb i owoców morza, ile zażyczą sobie nasi klienci.

Ekologia

W sklepowym katalogu moglibyśmy uwzględnić całe mnóstwo ryb. Pytanie tylko - skąd je brać? W Portside kładziemy nacisk na współpracę z zaufanymi rybakami oraz najlepszymi hodowlami. Zbieraliśmy doświadczenie przez lata, dlatego wiemy, jak i gdzie znaleźć ryby, które żyją w swobodnych przestrzeniach i są jak najzdrowsze. W naszych farmach ryby otrzymują ekologiczny pokarm, który nie jest - jak zazwyczaj - nafaszerowany antybiotykami. M.in. dzięki tym właściwościom z ryb można uzyskać mięso wysokiej jakości - a tego w Portside nie brakuje. 

Nie chcemy sprowadzać ryb z przełowionych łowisk i nigdy nie będziemy mieć w asortymencie ryb, które są zagrożone wyginięciem. Mówiąc krótko: priorytetem Portside jest zrównoważony, odpowiedzialny połów i dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. 

Przygotowanie produktów

Co po złowieniu? Ryby z asortymentu Portside są wypatroszone i pozbawione łusek. Profesjonaliści ręcznie je filetują, a my dostarczamy ryby ze skórą (w przypadku konkretnych produktów może być inaczej, co zawsze wyraźnie zaznaczamy). Skóra jest kluczowym elementem - to nie tak, że sprzedajemy ryby w skórze, bo mamy coś do ukrycia. Wręcz przeciwnie! Skóra ryby chroni strukturę mięsa, dzięki czemu podczas smażenia, grillowania lub pieczenia staje się ono chrupiące i nie rozpada się.

Bezpieczna i szybka dostawa

Składane przez was zamówienia wychodzą od nas zapakowane niczym prawdziwe skarby. Produkty umieszczamy w bezpiecznych opakowaniach ze specjalnymi wkładami chłodzącymi, które utrzymują temperaturę nawet do 48 godzin. Nie musicie się martwić o przykre zapachy - ryby i owoce morza pakujemy próżniowo, dlatego przesyłka jest całkowicie bezzapachowa i nic nie wycieka. Po otrzymaniu zamówienia wystarczy włożyć produkty do lodówki i cieszyć się ich smakiem po przygotowaniu.

Gdzie dowozimy nasze produkty? Wszędzie! (O ile mieszkacie w Polsce; na podbój świata przyjdzie jeszcze czas.) Do wyboru macie dostawę kurierem UPS lub DPD - zamówienia złożone do godz. 11:00 w poniedziałek dotrą do was w najbliższy czwartek. W sklepie Portside znajdziecie sporo produktów objętych dostawą EKSPRES - w ich przypadku zamówienia złożone do godz. 8:00 w dniach poniedziałek-czwartek dostarczamy kolejnego dnia, a te złożone od piątku do niedzieli dowieziemy we wtorek. W Warszawie uruchomiliśmy także pierwsze punkty odbioru zamówień z Portside - oto one:

  • SAM Żoliborz (ul. Rydygiera 6, Warszawa)
  • SAM Powiśle (ul. Lipowa 7a, Warszawa). 

Kolejne takie punkty już niebawem - bo chcemy być jak najbliżej was. Zapraszamy do zakupów w Portside!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl