HORECA i retail

Ryby i owoce morza dla branży HORECA i sklepów

Firma Portside poza sprzedażą ryb i owoców morza dla klienta indywidualnego współpracuje również z branżą gastronomiczną oraz sklepami. Naszym partnerom proponujemy bogatą ofertę wyrobów w różnych formach - od całych rybich tuszek, przez całe krewetki i kalmary, aż po gotowane ośmiornice. Zapoznaj się z ofertą sklepu prezentowaną online i napisz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Oferta ryb i owoców morza dla segmentu HORECA i sklepów. Dlaczego warto zaufać Portside?

Specjalistom najlepiej współpracuje się z... innymi specjalistami. Sklep Portside to efekt wieloletniego dokształcania się, poznawania i badania rynku. Wiemy, co, dlaczego i jak robimy, a nasze cele i plany dotyczące rozwoju w przyszłości wytycza bardzo konkretny plan. Oferujemy ryby i owoce morza najwyższej jakości, które same w sobie mogą stanowić motywację dla klientów naszych partnerów do wielokrotnego korzystania z ich usług. Znamy wartość naszej oferty. Jeżeli szukasz sprawdzonego dostawcy dla swojego hotelu, restauracji lub cateringu, który za każdym razem będzie dostarczał Ci wyłącznie najlepsze ryby i owoce morza, nie mogłeś/aś trafić lepiej.

Jakie produkty dla branży HORECA i sklepów znajdziesz w ofercie sklepu online Portside?

W Portside możemy zaproponować naszym partnerom stale poszerzającą się ofertę ryb i owoców morza, a także ich przetworów, rybnych dodatków i akcesoriów dedykowanych eleganckiej ich konsumpcji. Nadmorskie kurorty oraz restauracje, w których menu znajdują się przede wszystkim produkty rybne mogą znaleźć w Portside wszystkie najważniejszej artykuły. Oferujemy:

  • ryby świeże słodkowodne i morskie - zarówno te bardziej popularne gatunki, jak dorsz, pstrąg czy łosoś, jak i wciąż w Polsce odkrywane typu latterini lub miecznik;
  • ryby wędzone - w wersjach klasycznych i z oryginalnymi mieszankami przypraw;
  • owoce morza - krewetki z różnych zakątków świata (w całości lub obrane), świeże kalmary (w całości lub cięte), kraby, małże, ostrygi i wiele innych;
  • kawior - z najwyższej jakości ikry jesiotra;
  • unikalne przyprawy i zioła;
  • garmaż i przetwory rybne - własnej produkcji i od najbardziej cenionych na rynku producentów;
  • akcesoria do ryb - sztućce do jedzenia i serwowania ryb i owoców morza, naczynia do kawioru, noże do ostryg, widelce i otwieracze do skorupiaków, naczynia z rybnymi detalami. Wszystko funkcjonalne i zachwycające estetycznie;
  • włoskie makarony i oliwy - sprawdzone produkty, które spotkają się z aprobatą nawet najwyższej klasy obiektów z branży HORECA.

Chcesz skorzystać z usług Portside? Skontaktuj się z nami!

Wierzymy w indywidualne podejście zarówno do klienta detalicznego, jak i partnera biznesowego. Chętnie dostosujemy naszą ofertę ryb i owoców do Twoich potrzeb oraz podamy Ci dodatkowe informacje dotyczące naszego asortymentu. Pamiętaj, jeżeli nie możesz czegoś znaleźć na naszej stronie, nie oznacza to, że nie możemy Ci tego dostarczyć.

Jeśli masz pytania lub jesteś wstępnie zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu: sklep@portside.pl.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl